PrahaSraz 2018

PrahaSraz 2018

Dne 4. srpna se pořádal menší sraz komunity v Riegrových sadech v Praze.

Sešli jsme se v dobré partě ve složení: Liisha, CityMan, Aimi, Lurk, Lukemaus, Robaz, Sodar, Xtroisko, MartinNemi, Bankovka, slečna Bankovková, Avatar, Fira, Tokra, slečna Tokrová, Tacmud, Polárkáč, Woodlander.

« 1 z 2 »

Při mém příjezdu do Prahy (11:30) jsem byl domluven s Liishou že se setkáme na nástupišti č.7 nebo u piána. Jelikož City měl menší zpoždění, rozhodl jsem se vydat na nástupiště č.7. Při příchodu na dané nástupiště akorát přijel vlak a začali vylézat davy lidí a v tomto zmatku jsem nemohl Liishu a Cityho najít, tak jsem tento plán zahodil a šel k piánu do nádražní budovy. Jak si pamatuji tak piáno bylo umístěno ve staré budově nádraží tak jsem tam čekal ale piáno tam již nebylo. Po menších zmatcích jsme se všichni tři sešli. Zakoupili jsme si 24 hodinové jízdenky (city lístek, já přes SMS). Nastoupili jsme na metro a jeli k Liishe pro deky, muffiny a Aimi. (příprava muffinu byla u Liishy na streamu, klikněte zde pro záznam)

Bouřlivé přivítání to bylo, Aimi se velice ráda vítá. Liisha zabalila muffiny do krabice, přelepila izolační páskou a ještě pro jistotu ji převázala provázkem. City provedl zatěžkávací zkoušku, která nedopadla moc dobře a provázek rupnul. Tím pádem krabice spadla z půl metru na zem (proto ty muffiny byli takové jaké byli). Bylo již na čase tak jsme znovu metrem vyrazili na místo srazu, které bylo pod koněm na Václavském Náměstí ve 13:00.

Při výstupu na můstku jsme potkali Avatara a Fíru. Jako poslušní již na místě byl Robaz a Sodar. Během deseti minut jsme se nějak pomálu všichni sešli a vyrazili jsme do Riegrových sadů do místní „hospůdky“. Usadili jsme se a než jsme se stihli zvednout a jít si pro pití, hned na nás naběhl chlap co tam pracoval a velmi „příjemným“ tónem nám zdělil že nesmíme konzumovat vlastní nápoje a jídlo. To mu nestačilo tak do nás ještě rýpnul „Nebudete tady jen tak sedět, musíte si něco koupit“. Tímto nám zkazil náladu tak jsme se sebrali a šli jsme se posadit na nedaleký trávník. Při odchodu jsme byli střeleny mladšími gorilami daného zaměstnance co na nás přišel, vodními pistolemi.

Rozložili jsme deky, položili bednu s muffiny doprostřed, usadili jsme se nějak do podivného kruhu. Liisha začala rozdávat muffiny. Napíchali jsme do muffinu svíčky a oslavili narozeniny Liishy a Robaze. Pili, hodovali a bavili se. Jak jste mohli vidět i na streamu u mě. (Klikni zde pro záznam)

K večeru se k nám připojil Polárkáč a Woodlander. Jelikož jsme začínali mít hlad tak jsme se rozhodli jít do druhé hospody na jídlo. Bohužel to nevyšlo kvůli obsazenosti tak jsme moc ne nadšeně šli do první hospody. Usadili jsme se a radši jsme si hned běželi pro pití aby na nás zase ten pán nepřiběhl. Znovu se rozjela konverzace. V dálce začalo hřmít ale podle radaru to šlo mimo Prahu. Moc to nevyšlo a během půl hodiny začalo pršet. Jelikož jsme byli pod malým deštníkem tak jsme se schoulili do hloučku a přečkávali přeháňku. Přeháňka trvala asi hodinu. Aby jsme nebyli mrzutí, tak jsme měli i představení při fandění vylévání vody z plachty.

Blížila se noc a začali jsme pomálu odpadávat. Kdo na tom byl nejhůře byl City kdy už na něm opravdu bylo vidět že usíná. Po domluvě a kvůli času kdy nám jelo poslední metro jsme se vydali směr Můstek na metro. Zde jsme se již rozloučili a rozdělili se na 2 skupiny ve složení: Liisha, City, Woodlander a druhá skupina Avatar, Fira, Polárkáč, Lurk. V tento moment jsem zjistil že celodenní jízdenka se musí ještě potvrdit takže první jízdy metrem byli na černo 😐 😀 . Po cestě se s námi rozloučil i Polárkáč a my jsme v pořádku dorazili na konečnou stanici a vyrazili jsme na nocleh, který měl domluvený Avatar.

 

Toto by bylo vše z mého story. Velmi jsem si to užil a těším se na další sraz! 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 thoughts on “PrahaSraz 2018”

  1. Ty tam alespoň jsi.. já ne a to jsem pořadatel 😂..
    Moc pěkné Lurku a díky za odkaz, na záznam. 🙂