City Blox


Stavitelské výtvory, kam se podíváte. Vypadá takto i pokojíček vašich dětí? Pak je zaručeně nadchne hra City Blox, která spojuje princip známých plastových Lego kostiček se strategickou hrou. Cílem této dětské hry je postavit město podle zadání na kartičkách. Kdo jako první vybuduje správně dům, školu a obchod, které pasují do šablony v zadání, ten vyhrává. Zní to jednoduše, ale vězte, že ve stavebnictví nic snadno nezískáte. Hru vám může kdykoli zkomplikovat některá z karet událostí.

Co je v krabici?

Stavitelská vášeň v každém věku

Bez domů, školy a supermarketu není město, to je jasné a právě tímto pravidlem se řídí i nová hra od vydavatelství Dino. K dispozici jsou stavební bloky, které jen čirou náhodou připomínají asi nejznámější stavebnici na světě, což může být lákadlem pro menší děti mající nedůvěru k deskovým hrám. Pomocí bloků pak musíte jako první postavit všechny tři zmiňované budovy, což může na první pohled působit triviálně, ale jak už to v životě stavebníků a architektů bývá, nelze se vždy na vše spolehnout a v této hře se o to spolehlivě postarají karty událostí. Máte-li doma malé stavitele, určitě je toto skvělá volba jako vstup do světa stolních her a dospělí se určitě nudit také nebudou.

Autor: deskoland.cz

Trailer


Na internetu vystupuji pod přezdívkou CityMan. Je mi 25 let a již 7 let se věnuji streamovaní a nahrávání budovatelských strategií jako jsou  SimCity, Cities: Skylines nebo série Anno. Mimo jiné se zabývám 3D animací a tvorbou počítačových her.
-
business@citymanlive.cz

© 2020 citymanlive