City Blox


Stavitelské výtvory, kam se podíváte. Vypadá takto i pokojíček vašich dětí? Pak je zaručeně nadchne hra City Blox, která spojuje princip známých plastových Lego kostiček se strategickou hrou. Cílem této dětské hry je postavit město podle zadání na kartičkách. Kdo jako první vybuduje správně dům, školu a obchod, které pasují do šablony v zadání, ten vyhrává. Zní to jednoduše, ale vězte, že ve stavebnictví nic snadno nezískáte. Hru vám může kdykoli zkomplikovat některá z karet událostí.

Co je v krabici?

Stavitelská vášeň v každém věku

Bez domů, školy a supermarketu není město, to je jasné a právě tímto pravidlem se řídí i nová hra od vydavatelství Dino. K dispozici jsou stavební bloky, které jen čirou náhodou připomínají asi nejznámější stavebnici na světě, což může být lákadlem pro menší děti mající nedůvěru k deskovým hrám. Pomocí bloků pak musíte jako první postavit všechny tři zmiňované budovy, což může na první pohled působit triviálně, ale jak už to v životě stavebníků a architektů bývá, nelze se vždy na vše spolehnout a v této hře se o to spolehlivě postarají karty událostí. Máte-li doma malé stavitele, určitě je toto skvělá volba jako vstup do světa stolních her a dospělí se určitě nudit také nebudou.

Autor: deskoland.cz
Cities: Skylines - The Board Game


Desková hra Cities: Skylines - The Board Game je kooperativní hra založená na populární strategické videohře stejného jména od společnosti Paradox Interactive. Ve hře stavíte město buď sami nebo až ve 4 hráčích a snažíte se budovat stejně jako v počítačové předloze jednotlivé zóny, residenční, komerční, industriální a mnohé další.

Trailer

Budovat se dá i na stole!

Trpíte-li silnou závislostí na budovatelské strategii Cities: Skylines, která již od roku 2015 zabírá místo na pevných discích stolních počítačů několika milionům hráčů a máte také povinnosti trávit nějaký ten čas s rodinou, nemusíte se svého oblíbeného titulu zbavovat úplně. Paradox Interactive totiž přináší tuto hru i na klasický stůl v podobě rodinné hry, která je kooperativní, což může být určitou inovací především pro nehráče deskových her. Princip je jednoduchý - až 4 hráči spolu budují město, plní úkoly, dokončují scénáře, kterých je hned několik a mají různou obtížnost, ale hlavně se snaží mít své obyvatelé co nejspokojenější. Pokud máte pocit, že vaši parťáci nemají schopnosti jako vy, můžete si hru zahrát i bez nich. Jedna partie zabere něco přes hodinku, tedy jako standardní aktualizace Windows 10.

Autor: deskoland.cz


Na internetu vystupuji pod přezdívkou citymanlive. Od roku 2013 se věnuji streamovaní a nahrávání budovatelských strategií jako jsou SimCity, Cities: Skylines nebo série Anno. Mimo jiné se zabývám 3D animací a tvorbou počítačových her.
-
business@citymanlive.cz

© 2020 citymanlive